تجهیز ریل، یک فروشگاه اینترنتی در زمینه ی عرضه ی انواع یراق آلات درب ریلی کابینت و کمد است. در این مجموعه ی تخصصی، کارشناسان مجرب و متخصص حوزه ی یراق آلات فعالیت می کنند و خدمات راهنمایی و مشاوره خرید محصول را به صورت حرفه ای به مشتریان عزیز ارائه می دهند؛ از این رو، خرید از تجهیز ریل، همواره تجربه ای لذت بخش و به یاد ماندنی را در ذهن افراد رقم می زند.

با توجه به کیفیت خدمات و اصالت محصولات و پشتیبانی فروشگاه تجهیز ریل، افراد و کابینت سازان بسیاری در دایره ی مشتریان وفادار این مجموعه قرار گرفتند. این خدمات محدود به مشتریان ساکن در شهر تهران نیست و سفارشات مشتریان تجهیز ریل به سراسر کشور ارسال می شود.

با توجه به افزایش روز افزون انواع تجهیزات و یراق آلات در بازار، و تعدد برند های تولید کننده این حوزه، شاید تشخیص نوع با کیفیت این محصولات، برای افراد عادی و غیر متخصص کمی سخت باشد. مجموعه ی تجهیز یراق، با تجمیع جدید ترین و باکیفیت ترین تجهیزات و یراق آلات کابینتی و ساختمانی و … در قالب فروشگاه اینترنتی، بستری مناسب جهت کسب اطلاعات دقیق در مورد محصولات و خریدی مطمئن و آسان فراهم کرده است.

هدف فروشگاه اینترنتی تجهیز ریل، همواره ارائه ی اطلاعات جامع و دقیق در مورد انواع یراق آلات درب ریلی و عرضه ی با کیفیت ترین محصولات، از بهترین برند های ایرانی و خارجی تولید کننده یراق آلات بوده است.

تجهیز ریل به عنوان زیر شاخه از مجموعه ی تجهیز یراق، نماینده ی رسمی بسیاری از برند های مطرح و نام آشنا در حوزه ی تجهیزات و یراق آلات کابینتی و ساختمانی است. برند های معروفی چون یونی هوپر، ملونی، هفله، تهران یراق، راستیکور و … که سابقه ی درخشانی از لحاظ کیفیت و ضمانت محصولات خود دارند. همین موضوع سبب حذف واسطه ها و عرضه ی محصولات اورجینال با قیمت مقرون به صرفه برای مشتریان عزیز شده است که گامی موثر در راستای کاهش هزینه ها و توجه به حقوق مصرف کننده محسوب می شود.

مجموعه ی تجهیز یراق، برای رفاه حال مشتریان گرامی، امکان خرید محصولات را به سه روش فراهم کرده است. روش اول، خرید اینترنتی محصولات از صفحه ی اختصاصی هر محصول در وب سایت تجهیز ریل است. روش دوم، امکان ثبت سفارش به صورت تلفنی، از طریق شماره تلفن 09339006052 و 02191070056 است و روش سوم، خرید حضوری از فروشگاه فیزیکی تجهیز یراق است. شایان ذکر است که اکثر خرید های غیر حضوری از تجهیز یراق به صورت رایگان به آدرس دلخواه شما ارسال می شود.

مدیریت مجموعه فروشگاه های فیزیکی تجهیز یراق و فروشگاه اینترنتی تجهیز یراق و تجهیز ریل، بر عهده ی برادران صلاحی است. در ادامه به معرفی سایر اعضای تیم تجهیز یراق می پردازیم.