,

قرقره کشویی بلبرینگی سری 3*3


  • قابل استفاده در درب های کشویی نیمه سبک،فروشگاه ها،انواع آویز با تولید صدای کمتر و دیگر کاربردهای مشابه در محدوده ظرفیت
  • جنس از فولاد سخت و گالوانیزه
  • قابلیت تحمل وزن 50-20 کیلوگرم
  • کاهش اصطکاک و سر و صدا به واسطه استفاده از بلبرینگ
  • دارای یک سال گارانتی
  • تحویل فوری
  • ارسال رایگان
قطرچرخ

24 میلی متر

طول کفی چرخ

9/5 سانتی متر

عرض کفی چرخ

23 میلی متر

کاربرد

درب های کشویی نیمه سبک, فروشگاه ها

مدل

SRB32, SRPB34

23,000 تومان36,000 تومان

صاف

یکی از پرکاربرد‌ترین ابزار‌های صنعتی،قرقره ها هستند، ازقرقره ها جهت بلندکردن یا نگاه داشتن اجسام سنگین با صرف نیرو و انرژی کمتر استفاده می شود، در دنیای امروز و با ورود به زندگی ماشینی، تمایل افراد به انجام کارها با بیشترین سرعت ممکن تبدبل به یک اصل مهم گشت. بنابراین زمان و توان مصرفی نیز به دو فاکتور اساسی و مهم تبدیل گشتند، از این رو با بهره گیری موثر و اصولی از قرقره ها می توان در زمان و انرژی مصرفی به میزان قابل توجهی صرفه جویی کرد.

قرقره های کشویی کارامدترین نوع قرقره ها هستند، که در صنایع مهمی اعم از: مهندسی، پزشکی، خودروسازی و … استفاده می شوند. اصلی ترین مکانیسم کاربردی قرقره های کشویی همان طور که از نام شان پیداست، در رفت و برگشت کشویی اجسام یا کاربردهای دیگر در محدوده ظرفیت وزنی قرقره ها است.

قرقره های کشویی تیم تولیدی تجهیز یراق با کسب گواهینامه کیفی محصولات ISO 9001-2008 و گواهینامه رضایت مشتریان توانسته است به یکی از اصلی ترین کارخانه های سازنده ریل و قرقره کشویی در ایران تبدیل گردد.

ما در ادامه به معرفی کامل قرقره کشویی بلبرینگی سری 3*3 برای شما کاربران گرامی می پردازیم، با ما همراه باشید.

کاربرد

قرقره کشویی بلبرینگی، قابل استفاده در درب های کشویی نیمه سبک ، فروشگاه ها ، انواع آویز با تولید صدای کمتر و کاربردهای مشابه در محدوده ظرفیت وزن به صلاحدید مشتریان می باشد.

جنس بدنه

جنس بدنه قرقره کشویی بلبرینگی تماما از جنس بلبرینگ (ورقه های سنگین فولاد) است.

برای تولید فلزات اهنی، سنگ آهن را در کوره های گدازه حرارت داده و محصول خام می سازند. با توجه به این که اهن خام را به تنهایی نمی توان مورد استفاده قرار داد، از محصول خام انواع مختلف آهن و آلیاژهای آن مانند فولاد را تولید می کنند و برای صنایع موردنیاز استفاده می کنند.

  • سختی و استحکام: هرچه میزان کربن در فولاد بیشتر بشود ، میزان سختی فولاد افزایش یافته و قابلیت چکش خواری و تغییر شکل پذیری نخواهد داشت.مقدار کربن به کار برده شده در الیاژ فولاد سختِ قرقره کشویی بلبرینگی بیشترین حد مجاز استفاده از کربن در الیاژ فولاد سخت است.
  • مقاومت در برابر اتش: قطعات فولادی بین 1-0/5 ساعت در برابر آتش مقاومت می کنند. از این رو جهت محافظت بیشتر از قرقره کشویی نیمه سبک در برابر آتش، از مواد عایق حرارتی نیز استفاده می کنند تا مقدار مقاومت فولاد در برابر اتش را افزایش بدهند.

در متریال قرقره کشویی بلبرینگی، از خاصیت روکش کردن فلزات آهنی(گالوانیزه کردن) نیز استفاده شده است که در ایجاد ظاهری زیبا و جلوگیری از خوردگی بسیار موثر است.

مدل

قرقره کشویی بلبرینگی سری 3*3 در دو مدل 2 چرخ (SRB32) و 4 چرخ (SRB34) در مجموعه تهران یراق، طراحی و وارد خط تولید شده است. تنها تفاوت این دو قرقره در حداکثر قدرت تحمل وزنی قرقره ها و تعداد بولبرینگ های موجود در قرقره ها است، که شما خریدار محترم با توجه به حداکثر ظرفیت تحمل وزن هر قرقره می توانید دقیق ترین و بهترین انتخاب را به تناسب نیازتان داشته باشید. داخل هر کدام از چرخ ها یک بولبرینگ تعبیه شده است از این رو تعداد بولبرینگ موجود در قرقره ۴ چرخ دو برابر بیشتر است. که این امر موجب نرمی بیشتر قرقره ها در حین حرکت می شود و هم چنین کاهش سر و صدا را نیز به واسطه عدم اصطکاک در پی خواهد داشت.

حداکثر ظرفیت تحمل

چرخ های قرقره کشویی بلبرینگی قابلیت تحمل وزن از 20 تا 50 کیلوگرم بار را دارا می باشند. این ظرفیت تحمل وزن متناسب با کاربرد قرقره کشویی در نگاه داشتن درب های کشویی نیمه سبک و کاربردهای دیگر در محدوده ظرفیت طراحی شده است.

خدمات پس از فروش

شما کاربران گرامی می توانید با خرید قرقره کشویی بلبرینگی از مجموعه تجهیز یراق علاوه بر گارانتی 12 ماهه کالا (به شرط نصب استاندارد) و آموزش روش نصب، از مواردی همچون خدمات پس از فروش و پشتیبانی و مشاوره کامل محصولات نیز بهرمند گردید، که این امر خیال شما خریدار محترم را از اصالت و کیفیت محصول مدنظرتان راحت خواهد کرد.

محافظت در برابر خوردگی

فلز آهن خاصیت ها و ویژگی های منحصر به فردی دارد که تقریبا در تمام صنایع مهندسی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد، اما همه ما از خاصیت زنگ زدگی اهن نیز مطلع هستیم. زنگ زدن اهن تنها نقص فلز مستحکم اهن است، اما در کارخانه مجهز مجموعه تهران یراق با انجام روش هایی به صورت جداگانه یا همزمان توانسته ایم از زنگ زدگی و هرگونه خوردگی اهن را دور کنیم.

  • گالوانیزاسیون:در فرایند گالوانیزاسیون فلز مادر(آهن) را با لایه هایی از فلز روی به طریق (فرو بردن در فلز مذاب روی یا از طریق پاشیدن) محافظت می کنند که در این حالت دز زمان خوردگی بر اثر گذشت زمان یا عوامل فیزیکی پوشش خورده شده و فلز مادر محافظت می‌شود.

قرقره کشویی بلبرینگی تولیدی مجموعه تهران یراق نیز از فرایندهای گالوانیزاسیون و افزودن مس به فلز آهن بهره کافی را برده و با گذشت زمان دچار هیچ گونه خوردگی یا زنگ زدگی نمی شود.

ابعاد

قرقره کشویی بلبرینگی از 2 یا 4 چرخ بهره برده است، قطر هر چرخ 24 میلی متر و بلبرینگی است. بلبرینگی بودن چرخ ها به کاهش اصطکاک و سر و صدا کمک شایانی می کند.

ابعاد قرقره کشویی ۴چرخ نیمه سبک سری ۳×۳ در فروشگاه تجهیز یراق

روش نصب

برای نصب قرقره کشویی بلبرینگی سری 3*3 ابتدا باید ریل را توسط رول بولت یا گونیا به سقف یا بدنه(دیوار،چادر و…)پیچ کنید،طول سقف یا طول دیوار و بدنه با طول ریل رابطه مستقیم دارد.

برای مثال اگر طول سقف یا بدنه 3 متر باشد باید طول ریلتان را متناسب با طول چادر یا بدنه تنظیم کنید و از ریل سری 3*3 به طول 3 متر استفاده کنید. هم چنین ریل سری 3*3 در ابعاد 6 متری و 3 متری تولید می شود که تحمل 80 کیلوگرم وزن را دارند.

در مرحله بعد محل قرار گرفتن قرقره بر روی درب یا چادر یا… را با اندازه گیری تعیین می کنید سپس قرقره را به واسطه پیچ و مهره های تعبیه شده در محصول به درب  محکم می کنید و در اخر از داخل ریل عبور می دهید.در صورت خرابی این قرقره میتوانید با بازکردن پیچ هرزگرد از کفی آن نسبت به تعویض قرقره معیوب اقدام کنید.

قرقره کشویی بلبرینگی سری 3*3 از یک کفی به طول 9/5 سانتی متر که به همراه قرقره عرضه می گردد برخوردار است.عرض این کفی نیز 23 میلی متر می باشد.

این نکته حائز اهمیت است که در انتهای طرفین ریل ترمز نصب شده است و مانع از برخورد قرقره ها به انتهای ریل در هنگام جابه جایی قرقره کشویی در خط ریل می شود، با نصب ترمز در انتهای طرفین ریل امکان بیرون امدن قرقره از خط ریل نیز وجود ندارد.

روش نصب قرقره کشویی در فروشگاه تجهیز یراق

برند سازنده

گروه تولیدی تهران یراق در سال 1350 به عنوان اولین تولیـد کننده انواع ریل و قرقره درب های کشویی در ایران تاسیس گردید.

تمامی تجهیزات ریلی و یراقی تیم تهران یراق تولید کشور ایران است و ما مفتخریم محصولی را به شما هم وطنان عزیزمان عرضه کنیم که در مقایسه با محصول خارجی مشابه از کیفیت بسیار بالاتر،قیمت مناسب تر و نوآوری با استفاده از مواد اولیه با کیفیت تر برخوردار است.

تمامی محصولات گروه تهران یراق دارای بالاترین نشان کیفی روز دنیاست و مطابق استانداردهای روز بین المل طراحی و وارد خط تولید شده است که شما خریدار محترم می توانید با خیال راحت و با اطمینان از کیفیت و خدمات پس از فروش،

این محصول را در کمترین زمان ممکن درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید.

شناسه محصول: pulley-SRB34 دسته: ,
قطرچرخ

24 میلی متر

طول کفی چرخ

9/5 سانتی متر

عرض کفی چرخ

23 میلی متر

کاربرد

درب های کشویی نیمه سبک, فروشگاه ها

مدل

SRB32, SRPB34

پرسش و پاسخ

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟

*سوالات و دیدگاه های شما توسط کارشناسان مجموعه خوانده می شود و در کمترین زمان به ان پاسخ داده می شود

هنوز هیچ نقدی نشده است.

شما شاید این را هم دوست داشته باشید