هفله

معرفی شرکت Häfele

شرکت Hafele در سال ۱۹۲۳ در کشور آلمان تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه ی یراق آلات به صورت رسمی آغاز کرد. یراق آلات شرکت هفله دارای گواهی نامه ی ISO 9001 است. این گواهی در حقیقت نشان دهنده ی کیفیت بالای محصولات است و باعث جلب اعتماد مشتری شده است.

محصولات شرکت هفله

شرکت هفله، تولید کننده و بعضا تامین کننده طیف گسترده ای از یراق آلات، ملزومات آشپزخانه نظیر سینک و هود و گاز و اکسسوری های کابینتی و کمدی، درب های ضد سرقت و… می باشد.
محصولات این برند بین المللی، خاص و منحصر به فرد و باکیفیت است و همین ویژگی مهم سبب شده محصولات این شرکت مورد استقبال مردم بسیاری از کشور ها قرار بگیرد.

سفارش محصولات شرکت هافله

این شرکت آلمانی، برای صادرات کالاهای خود به ایران، دو انبار اصلی در ترکیه و آلمان دارد، که افراد می توانند کالای مورد نیاز خود را از طریق فروشگاه های دارای نمایندگی رسمی نظیر تجهیز یراق، به شرکت هافله واقع در ایران، سفارش دهند و بنا به نوع کالای درخواستی و موجودی انبارها، مدت یک تا دوماه بعد کالای خود را دریافت کنند.
کالاها، از انبار ترکیه، تا یک ماه بعد، و از انبار آلمان تا دو ماه بعد به دست مصرف کننده می رسد.
در این شرکت بزرگ، ۱۴۱هزار قلم کالا وجود دارد که کد و مشخصات همه این کالاها در کاتالوگ هفله که خود شرکت در اختیار مصرف کنندگان قرار داده، موجود می باشد.
هر کالا، برای شناسایی، یک کد ۸ رقمی دارد، که سفارش کالا باید از طریق این کد صورت بگیرد تا از طرف شرکت Häfele  قابل پیگیری باشد.

هیچ محصولی یافت نشد.

مشاوره رایگان
پرداخت در محل
پشتیبانی 24 ساعته
ارسال سریع

copy right @ TAJHIZ RAIL 2020