از ادوار گذشته تا به اکنون قرقره ها یکی از ارزشمندترین دستاوردهای بشری بوده اند، با اختراع قرقره ها توسط انسان بسیاری از مشکلات و معضلات پیش روی انسان دیروزی کاسته شد.با پیشرفت علم و دانش قرقره ها نیز دست خوش تغییر شدند و در اشکال متفاوت و تنوع بسیار بالا طراحی و روانه خط های تولید شدند،تقریبا از قرقره ها در تمام امور و صنایع استفاده می شود.

در زندگی روزمزه نیز گاهی اوقات ابزار و اشیاء هایی را در اطرافمان می بینیم، بدون انکه از به کار رفتن قرقره در انها اطلاعی داشته باشیم. یکی از کارامدترین انواع قرقره ها، قرقره های کشویی هستند، که طیف کاربردی وسیعی دارند و در صنایع متفاوتی اعم از اهنگری، خودروسازی، پزشکی و … استفاده می شوند. در دنیای امروز افراد در اکثر مکان ها با معضل کمبود فضا روبه رو هستند، یکی از کاربردهای چشم گیر قرقره های کشویی در حفظ و استفاده حداقلی از فضا است.

محافظت در برابر زنگ زدگی و خوردگی

فلز آهن خاصیت ها و ویژگی های منحصر به فردی دارد که تقریبا در تمام صنایع مهندسی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد، اما همه ما از خاصیت زنگ زدگی آهن نیز مطلع هستیم. زنگ زدن آهن تنها نقص این فلز مستحکم است، اما در کارخانه مجهز مجموعه تهران یراق با انجام روش هایی به صورت جداگانه یا همزمان توانسته ایم از زنگ زدگی و هرگونه خوردگی آهن را دور کنیم.

  • گالوانیزاسیون:در فرایند گالوانیزاسیون فلز مادر(اهن) را با لایه هایی از فلز روی به طریق (فرو بردن در فلز مذاب روی یا از طریق پاشیدن) محافظت می کنند که در این حالت دز زمان خوردگی بر اثر گذشت زمان یا عوامل فیزیکی پوشش خورده شده و فلز مادر محافظت می‌شود.

تمامی ریل و قرقره های کشویی، تولیدی مجموعه تهران یراق نیز از فرایندهای گالوانیزاسیون بهره کافی را برده و با گذشت زمان دچار هیچ گونه خوردگی یا زنگ زدگی نمی شوند.

خرید ریل و قرقره کشویی از مجموعه تجهیز یراق

امکان سفارش و خرید تمامی یراق آلات در مجموعه تجهیز یراق چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین برای شما مشتریان عزیز فراهم است. از این رو شما خریداران محترم می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی تجهیز یراق محصول مد نظر خود را، با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

نمایش 1–24 از 54 نتیجه