, ,

قرقره کشویی 2 چرخ پایه بلند سری 4*4


  • قابل استفاده برای درب های کشویی پارتیشنی و آکاردئونی
  • جنس از فولاد سخت و گالوانیزه
  • قابلیت تحمل وزن تا ۱۰۰کیلوگرم
  • کاهش اصطکاک و سر و صدا به واسطه استفاده از بلبرینگ
  • دارای یک سال گارانتی
قطرچرخ

38 میلی متر

طول کفی قرقره

15 سانتی متر

عرض کفی قرقره

32 میلی متر

کاربرد

درب های کشویی آکاردئونی

نوع جنس

آهن گالوانیزه

گارانتی

۱۲ ماه

36,000 تومان

از ادوار گذشته تا به اکنون قرقره ها یکی از ارزشمندترین دستاوردهای بشری بوده اند، با اختراع قرقره ها توسط انسان بسیاری از مشکلات و معضلات پیش روی انسان دیروزی کاسته شد.با پیشرفت علم و دانش قرقره ها نیز دست خوش تغییر شدند و در اشکال متفاوت و تنوع بسیار بالا طراحی و روانه خط های تولید شدند،تقریبا از قرقره ها در تمام امور و صنایع استفاده می شود.

در زندگی روزمزه نیز گاهی اوقات ابزار و اشیاء هایی را در اطرافمان می بینیم، بدون انکه از به کار رفتن قرقره در انها اطلاعی داشته باشیم. یکی از کارامدترین انواع قرقره ها، قرقره های کشویی هستند، که طیف کاربردی وسیعی دارند و در صنایع متفاوتی اعم از اهنگری، خودروسازی، پزشکی و … استفاده می شوند. در دنیای امروز افراد در اکثر مکان ها با معضل کمبود فضا روبه رو هستند، یکی از کاربردهای چشم گیر قرقره های کشویی در حفظ و استفاده حداقلی از فضا است.

با استفاده از قرقره های کشویی ۲ چرخ پایه بلند در درب های کشویی و اکاردئونی سوله، کارگاه ها، فروشگاه ها و … کمک شایانی به بهینه سازی و استفاده حداقلی از فضا می شود.

ما در این مقاله به معرفی قرقره کشویی ۲ چرخ پایه بلند برای شما کاربران گرامی می پردازیم.

کاربرد قرقره SRL42

قرقره کشویی ۲ چرخ پایه بلند با نام تجاری SRL42 به سفارش صنایع اهنگری طراحی و وارد خط تولید شده است که قابل استفاده در درب های کشویی آکاردئونی و کاربرد های مشابه در محدوده ظرفیت وزن به صلاحدید مشتریان می باشد.جهت نصب این قرقره نیاز به ریل سری 4*4 است که از جنس ورق آهنی و گالوانیزه می باشد.

نمای قرقره کشویی ۲چرخ پایه بلند سری۴×۴ در فروشگاه تجهیز یراق

 

جنس بدنه

جنس بدنه قرقره ۲چرخ پایه بلند تماما از جنس بلبرینگ (ورقه های سنگین فولاد) است.

برای تولید فلزات اهنی، سنگ آهن را در کوره های گدازه حرارت داده و محصول خام می سازند. با توجه به این که اهن خام را به تنهایی نمی توان مورد استفاده قرار داد، از محصول خام انواع مختلف آهن و آلیاژهای آن مانند فولاد را تولید می کنند و برای صنایع موردنیاز استفاده می کنند.

  • سختی و استحکام: هرچه میزان کربن در فولاد بیشتر بشود ، میزان سختی فولاد افزایش یافته و قابلیت چکش خواری و تغییر شکل پذیری نخواهد داشت.مقدار کربن به کار برده شده در الیاژ فولاد سختِ قرقره ۲ چرخ پایه بلند بین ۱٫۵-۰٫۶ درصد است که بیشترین حد مجاز استفاده از کربن در الیاژ فولاد سخت است.
  • مقاومت در برابر اتش: قطعات فولادی بین ۱-۰٫۵ ساعت در برابر آتش مقاومت می کنند. از این رو جهت محافظت بیشتر از قرقره کشویی ۲ چرخ پایه بلند در برابر آتش، از مواد عایق حرارتی نیز استفاده می کنند تا مقدار مقاومت فولاد در برابر اتش را افزایش بدهند.

در متریال قرقره ۲ چرخ پایه بلند بلبرینگی، از خاصیت روکش کردن فلزات اهنی(گالوانیزه کردن) نیز استفاده شده است که در ایجاد ظاهری زیبا و جلوگیری از خوردگی بسیار موثر است.

رگلاژ

قرقره کشویی ۲ چرخ پایه بلند از ویژگی رگلاژ جهت بالا پایین کردن درب نیز برخوردار می باشد که با استفاده از مهره های تعبیه شده در محصول می توانید اقدام به تنظیم سازی طول قرقره بکنید.

حداکثر ظرفیت تحمل وزن 

هر جفت از چرخ های قرقره کشویی SRL42 تحمل وزن تا  100کیلوگرم بار را دارا می باشند که این ظرفیت تحمل وزن متناسب با کاربرد قرقره ۲ چرخ پایه بلند بلبرینگی طراحی شده است.

گارانتی

شما کاربران گرامی می توانید با خرید قرقره کشویی ۲ چرخ پایه بلند از مجموعه تجهیز یراق علاوه بر گارانتی ۱۲ ماهه کالا (به شرط نصب استاندارد) و آموزش روش نصب، از مواردی همچون خدمات پس از فروش و پشیبانی و مشاوره کامل محصولات نیز بهرمند گردید، که این امر خیال شما خریدار محترم را از اصالت و کیفیت محصول مدنظرتان راحت خواهد کرد.

محافظت در برابر زنگ زدگی

فلز اهن خاصیت ها و ویژگی های منحصر به فردی دارد که تقریبا در تمام صنایع مهندسی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد، اما همه ما از خاصیت زنگ زدگی اهن نیز مطلع هستیم. زنگ زدن اهن تنها نقص فلز مستحکم اهن است، اما در کارخانه مجهز مجموعه تهران یراق با انجام روش هایی به صورت جداگانه یا همزمان توانسته ایم از زنگ زدگی و هرگونه خوردگی اهن را دور کنیم.

  • افزودن مس: برای جلوگیری از زنگ زدن فولادهایی که در مناطق مرطوب مورد استفاده قرار می گیرند به آن ها مس می زنند، مس خاصیت ضد سایش و ضد زنگ زدگی دارد بنابراین با پوشاندن سطح فولاد سخت از مس، فولاد در برابر خوردگی و زنگ زدگی محافظت می شود.
  • گالوانیزاسیون:در فرایند گالوانیزاسیون فلز مادر(اهن) را با لایه هایی از فلز روی به طریق (فرو بردن در فلز مذاب روی یا از طریق پاشیدن) محافظت می کنند که در این حالت دز زمان خوردگی بر اثر گذشت زمان یا عوامل فیزیکی پوشش خورده شده و فلز مادر محافظت می‌شود.

قرقره کشویی ۲ چرخ نیمه سبک، تولیدی مجموعه تهران یراق نیز از فرایندهای گالوانیزاسیون و افزودن مس به فلز اهن بهره کافی را برده و با گذشت زمان دچار هیچ گونه خوردگی یا زنگ زدگی نمی شود.

 

روش نصب

برای نصب قرقره ۲ چرخ پایه بلند ابتدا باید ریل را توسط رول بولت یا گونیا به سقف یا بدنه(دیوار،چادر و…)پیچ کنید،طول سقف یا طول دیوار و بدنه با طول ریل رابطه مستقیم دارد.جهت نصب این قرقره نیاز به ریل های سری 4*4 است که از جنس ورق آهنی می باشد.

برای مثال اگر طول سقف یا بدنه ۳ متر باشد باید طول ریلتان را متناسب با طول چادر یا بدنه تنظیم کنید و از ریل سری ۴*۴ به طول ۳ متر استفاده کنید.در مرحله بعد محل قرار گرفتن قرقره بر روی درب یا چادر یا… را با اندازه گیری تعیین می کنید سپس قرقره را به واسطه پیچ و مهره های تعبیه شده در محصول به درب  محکم می کنید و در اخر از داخل ریل عبور می دهید.در صورت خرابی این قرقره میتوانید با بازکردن پیچ هرزگرد از کفی آن نسبت به تعویض قرقره معیوب اقدام کنید.

قرقره کشویی ۲ چرخ پایه بلند سری ۴×۴ کد SRL42 از یک کفی به طول ۱۵ سانتی متر که به همراه قرقره عرضه می گردد برخوردار است.عرض این کفی نیز ۳۲ میلی متر می باشد. در صورت خرابی قرقره ۲ چرخ پایه بلند میتوانید با بازکردن پیچ هرزگرد از کفی آن نسبت به تعویض قرقره معیوب اقدام کنید.

این نکته حائز اهمیت است که در انتهای طرفین ریل ترمز نصب شده است و مانع از برخورد قرقره ها به انتهای ریل در هنگام جابه جایی قرقره کشویی در خط ریل می شود، با نصب ترمز در انتهای طرفین ریل امکان بیرون امدن قرقره از خط ریل نیز وجود ندارد.

ابعاد

قرقره کشویی SRL42 از ۲ چرخ بهره برده است، قطر هر چرخ ۳۸ میلی متر و بلبرینگی است. بلبرینگی بودن چرخ ها به کاهش اصطکاک و سر و صدا کمک شایانی می کند.

ابعاد قرقره کشویی ۲چرخ پایه بلند سری۴×۴ در فروشگاه تجهیز یراق

برند سازنده

گروه تولیدی تهران یراق در سال 1350 به عنوان اولین تولیـد کننده انواع ریل و قرقره درب های کشویی در ایران تاسیس گردید.

تمامی تجهیزات ریلی و یراقی تیم تهران یراق تولید کشور ایران است و ما مفتخریم محصولی را به شما هم وطنان عزیزمان عرضه کنیم که در مقایسه با محصول خارجی مشابه از کیفیت بسیار بالاتر،قیمت مناسب تر و نوآوری با استفاده از مواد اولیه با کیفیت تر برخوردار است.

تمامی محصولات گروه تهران یراق دارای بالاترین نشان کیفی روز دنیاست و مطابق استانداردهای روز بین المل طراحی و وارد خط تولید شده است که شما خریدار محترم می توانید با خیال راحت و با اطمینان از کیفیت و خدمات پس از فروش،

این محصول را در کمترین زمان ممکن درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید.

 

شناسه محصول: pulley-SRL42 دسته: , ,
قطرچرخ

38 میلی متر

طول کفی قرقره

15 سانتی متر

عرض کفی قرقره

32 میلی متر

کاربرد

درب های کشویی آکاردئونی

نوع جنس

آهن گالوانیزه

گارانتی

۱۲ ماه

پرسش و پاسخ

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟

*سوالات و دیدگاه های شما توسط کارشناسان مجموعه خوانده می شود و در کمترین زمان به ان پاسخ داده می شود

هنوز هیچ نقدی نشده است.

شما شاید این را هم دوست داشته باشید