,

قرقره کشویی سنگین سری 7*7


  • قابل استفاده در درب های کشویی سنگین،خطوط مونتاژ و تولید صنایع آهنگری،خودروسازی ، سوله ها،کارخانجات،درب های کشویی آشیانه هواپیماها و کاربردهای مشابه در محدوده ظرفیت
  • جنس از فولاد سخت و گالوانیزه
  • قابلیت تحمل وزن 400ـ1100 کیلوگرم
  • کاهش اصطکاک و سر و صدا به واسطه استفاده از بلبرینگ
  • دارای یک سال گارانتی
  • تحویل فوری
قطرچرخ

62 میلی متر

طول کفی چرخ

14 سانتی متر

عرض کفی چرخ

45 میلی متر

کاربرد

خطوط مونتاژ, درب های کشویی سنگین

مدل

SR72, SR74

130,000 تومان270,000 تومان

صاف

از ادوار گذشته تا به اکنون قرقره ها یکی از ابرالاتی هستند که همواره مورد استفاده عموم قرار گرفته اند. همه ی ما در زندگی روزمره مان، گاهی اوقات ابزار و اشیاء هایی را در اطرافمان می بینیم، بدون انکه از به کار رفتن قرقره در ان و مزایای ایجاد شده به واسطه قرقره اطلاعی داشته باشیم. قرقره از ماشین‌های ساده است و معمولاً برای کاهش نیروی لازم برای کشیدن یا بلند کردن بارها طراحی می‌شوند. در هر فعالیتی که افزایش نیروی مجموع جهت بلند کردن یا نگاه داشتن یک جسم مطرح باشد از نقش پر رنگ قرقره ها در انجام امور نمی توان غافل شد.

قرقره های کشویی یکی از کارامدترین انواع قرقره ها هستند، که طیف کاربردی وسیعی دارند و در صنایع متفاوتی اعم از اهنگری، خودروسازی، پزشکی و … استفاده می شوند. یکی از کاربردهای چشم گیر قرقره های کشویی در حفظ و استفاده حداقلی از فضا است.در دنیای امروز افراد در اکثر مکان ها با معضل کمبود فضا روبه رو هستند،از این رو نیاز به استفاده از قرقره های کشویی برای حل این معضل دوچندان می شود.

به هنگام خرید قرقره همواره نکاتی را به خاطر بسپارید، تا بتوانید بهترین و دقیق ترین انتخاب را متناسب با نیازتان داشته باشید. شما خریدار محترم ۱) قصد استفاده از قرقره در چه مکانی را دارید؟ ۲) ایا سروصدای ناشی از برخورد ریل و قرقره برای شما اهمیتی دارد؟ ۳) از حداکثر ظرفیت تحمل وزن قرقره مطلع هستید؟

با دانستن نکاتی به ظاهر کم اهمیت می توانید اصولی ترین انتخاب را داشته باشید.ما در این مقاله به معرفی کامل قرقره کشویی تخت فلزی سری ۳*۳ می پردازیم.

مدل

قرقره کشویی نیمه سنگین بلبرینگی در دو مدل ۲ چرخ (SR52) و ۴ چرخ (SR54) در مجموعه تهران یراق، طراحی و وارد خط تولید شده است. تنها تفاوت این دو قرقره در حداکثر قدرت تحمل وزنی قرقره ها و تعداد بولبرینگ های موجود در قرقره ها است، که شما خریدار محترم با توجه به حداکثر ظرفیت تحمل وزن هر قرقره می توانید دقیق ترین و بهترین انتخاب را به تناسب نیازتان داشته باشید. داخل هر کدام از چرخ ها یک بولبرینگ تعبیه شده است از این رو تعداد بولبرینگ موجود در قرقره ۴ چرخ دو برابر بیشتر است. که این امر موجب نرمی بیشتر قرقره ها در حین حرکت می شود و هم چنین کاهش سر و صدا را نیز به واسطه عدم اصطکاک در پی خواهد داشت.

کاربرد

از قرقره کشویی SR72 در درب های کشویی، آکاردئونی و دیگر کاربردهای مشابه در محدوده ظرفیت می توان بهره برد.

با افزایش تعداد چرخ ها و به تبع آن افزایش تعداد بولبرینگ های تعبیه شده در محصول SR74 حداکثر ظرفیت تحملی محصول نیز افزایش یافته است. از این رو برای درب های کشویی سنگین تر، خطوط مونتاژ، خودرو سازی، سوله ها، کارخانجات، درب های کشویی آشیانه هواپیما و کاربردهای مشابه در محدوده ظرفیت،قابل استفاده می باشد.

متریال (جنس بدنه)

ایا تا به حال این نکته توجه شما را جلب کرده است که اجسام سنگین، چرخ های اتومبیل و ماشین های سنگین و یا حتی بعضی از قرقره ها چگونه به راحتی و به نرمی حرکت می کنند؟

قرقره کشویی تخت چاکدار نیمه سبک به واسطه ی وسیله ی بسیار کارامدی به نام بلبرینگ که در داخل اجزای قرقره تعبیه شده است، به راحتی و نرمی به حرکت در می آید، با به کار گیری بلبرینگ این نتیجه میسر می شود که به گردش در آوردن بسیار راحت تر از سایش می باشد، هم چنین جنس چرخ های قرقره کشویی تخت نیمه سبک از نوع بلبرینگی( ورق های فولادی سنگین) می باشد که باعث نرمی در حرکت قرقره می شود و همچنین کاهش سر و صدا را نیز به دنبال دارد، در صورت نبود بلبرینگ در متریال تشکیل دهنده قرقره کشویی سنگین سری 7*7 قطعات بسیار سریعتر فرسوده می شدند.

بنابراین یکی ازبهترین راه های کاستن سر و صدا و اصطکاک، استفاده از قرقره های کشویی با جنس بلبرینگ است.

  •  استحکام:قرقره کشویی سنگین از بدنه ای به جنس فولاد سخت و گالوانیزه ساخته شده است. فولاد نرم تمایل به جذب اکسیژن دارد. این تمایل باعث خوردگی ترکیبات شیمیایی فولاد می‌شود و آن را از بین می‌برد، و به دلیل تجزیه بعد از مدتی متلاشی می‌شود. تیم طراحی تهران یراق محصولی را طراحی و وارد خط تولید کرده است، که از جنس فولاد سخت است و دارای خاصیت ضدسایش نیز می ­باشد. فولاد سخت آلیاژی از آهن و کربن است، متریال اصلی تشکیل دهنده قرقره های کشویی بلبرینگی، از فولادی سخت و قوی از جنس آهن است که موجب استحکام قرقره کشویی و افزایش مقاومت در مقابل هر نوع خوردگی می شود که خیال شما خریدار محترم را از بابت عمر طولانی محصولتان راحت می کند.
  • گالوانیزه(محافظت از خوردگی):معمولا فولاد و آهن از عناصری هستند که در اثر رطوبت یا گذشت زمان دچار خوردگی و زنگ زدگی می شوند. گالوانیزه کردن ریل ها و قرقره ها یکی از روش‌های محافظت از خوردگی با ایجاد خوردگی گالوانیک است که به وسیله پوشاندن فلز اصلی توسط لایه‌ای از فلز سخت محافظ به صورت فشرده (معمولاً فلز روی) انجام می‌شود. در این حالت پوشش گالوانیزه خورده شده و فلز اصلی محافظت می‌شود. این فرایند نوع خاصی از حفاظت گالوانیکی است. این روش یکی از اقتصادی‌ترین روش‌های محافظت قرقره های کشویی در محیط‌ های خورنده مانند محیط های مرطوب و شرجی است، که تمامی قرقره های کشویی بلبرینگی، در مجموعه تهران یراق از این ویژگی مهم برخوردار هستند.

 تحمل وزن

هر جفت از چرخ های قرقره کشویی سنگین سری 7*7 قابلیت تحمل وزن تا 400 کیلوگرم بار را دارا می باشند، این ظرفیت تحمل وزن متناسب با کاربرد قرقره در انواع درب های کشویی طراحی شده است.

برای استفاده از قرقره کشوییِ بلبرینگیِ سنگین، نیاز به ریل های سری 7*7 است که در ابعاد 6 متری و 3 متری تولید می شوند و قابلیت تحمل وزن تا 1200 کیلوگرم بار را دارند.

 

 ابعاد

قرقره کشویی سنگین از ۲ یا ۴ چرخ بهره برده است، قطر هر چرخ ۵۳ میلی متر و بلبرینگی است. بلبرینگی بودن چرخ ها به کاهش اصطکاک و سر و صدا کمک شایانی می کند.

روش نصب

برای نصب قرقره کشویی سنگین سری 7*7 ابتدا باید ریل را توسط رول بولت یا گونیا به سقف یا بدنه(دیوار،چادر و…)پیچ کنید،طول چادر کشویی یا طول دیوار و بدنه با طول ریل رابطه مستقیم دارد.

برای مثال اگر طول چادر یا بدنه 3 متر باشد باید طول ریلتان را متناسب با طول چادر یا بدنه تنظیم کنید و از ریل سری  7*7 به طول 3 متر استفاده کنید.

این نکته حائز اهمیت است که در انتهای طرفین ریل ترمز نصب شده است و مانع از برخورد قرقره ها به انتهای ریل در هنگام جابه جایی قرقره کشویی در خط ریل می شود، با نصب ترمز در انتهای طرفین ریل امکان بیرون امدن قرقره از خط ریل نیز وجود ندارد.

خدمات پس از فروش

قرقره کشویی سنگین سری 7*7 از یک سال گارانتی به شرط نصب استاندارد برخوردار است. که این ویژگی خیال شما خریدار محترم را از بابت کیفیت کالای مورد نظرتان راحت می کند و به شما این امکان را می دهد تا با خیالی اسوده از این محصول استفاده کنید.

مشاورین ما در تیم تجهیز یراق پذیرای شنیدن سوالات،پیشنهادات و نقطه نظرات شما عزیزان هستند.

درباره تهران یراق

گروه تولیدی تهران یراق در سال 1350 به عنوان اولین تولیـد کننده انواع ریل و قرقره درب های کشویی در ایران تاسیس گردید.

تمامی تجهیزات ریلی و یراقی تیم تهران یراق تولید کشور ایران است و ما مفتخریم محصولی را به شما هم وطنان عزیزمان عرضه کنیم که در مقایسه با محصول خارجی مشابه از کیفیت بسیار بالاتر،قیمت مناسب تر و نوآوری با استفاده از مواد اولیه با کیفیت تر برخوردار است.

تمامی محصولات گروه تهران یراق دارای بالاترین نشان کیفی روز دنیاست و مطابق استانداردهای روز بین المل طراحی و وارد خط تولید شده است که شما خریدار محترم می توانید با خیال راحت و با اطمینان از کیفیت و خدمات پس از فروش،

این محصول را در کمترین زمان ممکن درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید.

شناسه محصول: Pulley-SR74 دسته: ,
قطرچرخ

62 میلی متر

طول کفی چرخ

14 سانتی متر

عرض کفی چرخ

45 میلی متر

کاربرد

خطوط مونتاژ, درب های کشویی سنگین

مدل

SR72, SR74

پرسش و پاسخ

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟

*سوالات و دیدگاه های شما توسط کارشناسان مجموعه خوانده می شود و در کمترین زمان به ان پاسخ داده می شود

هنوز هیچ نقدی نشده است.

شما شاید این را هم دوست داشته باشید