,

قرقره کشویی نیمه سبک سری 3*3

در دسترس:

موجود در انبار


  • قابل استفاده برای درب های کشویی نیمه سبک فروشگاه ها و انبارهای داخلی، آویزهای سرم بیمارستان و دیگر کاربردهای مشابه در محدوده ظرفیت
  • جنس از فولاد سخت و گالوانیزه
  • قابلیت تحمل وزن تا ۲۴۰ کیلوگرم
  • کاهش اصطکاک و سر و صدا به واسطه استفاده از روکش بلبرینگی
  • دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش
قطرچرخ

24 میلی متر

طول کفی چرخ

9/5 سانتی متر

عرض کفی چرخ

23 میلی متر

کاربرد

آویزهای سرم بیمارستان, درب های کشویی نیمه سبک, فروشگاه ها

نوع جنس

آهن گالوانیزه

مدل

SR32, SR34

15,000 تومان270,000 تومان

صاف

یکی از کارامدترین قرقره های موجود در بازار قرقره های کشویی هستند، یکی از مزایای ارزشمند قرقره ها سرعت بخشیدن به حرکت اجسام است که این امر موجب صرفه جویی در زمان و انرژی مصرفی می شود.

قرقره های کشویی  یکی از ابزارهایی هستند که در زندگی های امروزی معضل کمبود فضا و استفاده بهینه از فضا را نیز حل کرده اند. با استفاده از قرقره های کشویی نیمه سبک سری 3*3 در درب های کشویی سوله، کارگاه ها، فروشگاه ها و … کمک شایانی به بهینه سازی و استفاده حداقلی از فضا می شود.

برای خرید قرقره مد نظرتان همواره به نکاتی توجه کافی داشته باشید. قصد استفاده از قرقره در چه مکانی دارید؟ ایا قصد دارید از قرقره ها در محیط سوله یا کارگاه استفاده کنید یا مکان دیگری را در نظر دارید؟

از مهم ترین نکات در هنگام خرید که باید توجه کافی به آن داشته باشید، ایجاد سر و صدای ناشی از برخورد ریل و قرقره است. اگر این مورد برای شما حائز اهمیت است، توصیه ما به شما خریداری قرقره کشویی بلبرینگی تخت با روکش نیمه سبک است که سبب کاهش چشم گیر سر و صدا در هنگام استفاده می شود.

ما در ادامه به معرفی و بررسی کامل قرقره کشویی نیمه سبک سری 3*3 می پردازیم، با ما همراه باشید.

کاربرد قرقره کشویی نیمه سبک

قرقره کشویی نیمه سبک سری 3*3 که به سفارش شرکت های پزشکی،مهندسی و … در مجموعه تهران یراق طراحی و تولید شده است، در درب های کشویی نیمه سبک فروشگاه ها و انبارهای داخلی، آویزهای سرم بیمارستان و دیگر کاربردهای مشابه در محدوده ظرفیت قابل استفاده است.

نمای قرقره کشویی ۴چرخ نیمه سبک سری ۳×۳ در فروشگاه تجهیز یراق

مدل

قرقره کشویی نیمه سبک سری 3*3 در دو مدل 2 چرخ (SR32) و 4 چرخ (SR34) در مجموعه تهران یراق، طراحی و وارد خط تولید شده است. تنها تفاوت این دو قرقره در حداکثر قدرت تحمل وزنی قرقره ها و تعداد بولبرینگ های موجود در قرقره ها است، که شما خریدار محترم با توجه به حداکثر ظرفیت تحمل وزن هر قرقره می توانید دقیق ترین و بهترین انتخاب را به تناسب نیازتان داشته باشید. داخل هر کدام از چرخ ها یک بولبرینگ تعبیه شده است از این رو تعداد بولبرینگ موجود در قرقره 4 چرخ دو برابر بیشتر است. که این امر موجب نرمی بیشتر قرقره ها در حین حرکت می شود و هم چنین کاهش سر و صدا را نیز به واسطه عدم اصطکاک در پی خواهد داشت.

ویژگی های قرقره نیمه سبک

  • متریال

قرقره کشوی نیمه سبک با بدنه ای از جنس فولاد سخت و گالوانیزه ساخته شده است.

فولاد نرم تمایل به جذب اکسیژن دارد. این تمایل باعث خوردگی ترکیبات شیمیایی فولاد می‌شود و آن را از بین می‌برد، و به دلیل تجزیه بعد از مدتی متلاشی می‌شود.

تیم طراحی تهران یراق محصولی را طراحی و وارد خط تولید کرده است، که از جنس فولاد سخت است و دارای خاصیت ضدسایش می ­باشد.

فولاد سخت آلیاژی از آهن و کربن است، متریال اصلی تشکیل دهنده قرقره های کشویی تخت از فولادی سخت و قوی از جنس آهن است که موجب استحکام قرقره کشویی و افزایش مقاومت در مقابل هر نوع خوردگی می شود که خیال شما خریدار محترم را از بابت عمر طولانی محصولتان راحت می کند.

  • گالوانیزه(محافظت از خوردگی)

برای نصب قرقره کشویی نیمه سبک سری3*3 نیاز به ریل های سری 3*3 است که از جنس ورق آهنی و گالوانیزه می باشد.

گالوانیزه کردن ریل ها و قرقره ها یکی از روش‌های محافظت از خوردگی با ایجاد خوردگی گالوانیک است که به وسیله پوشاندن فلز اصلی توسط لایه‌ای از فلز سخت محافظ به صورت فشرده (معمولاً فلز روی) انجام می‌شود.

در این حالت پوشش گالوانیزه خورده شده و فلز اصلی محافظت می‌شود. این فرایند نوع خاصی از حفاظت گالوانیکی است.

این روش یکی از اقتصادی‌ترین روش‌های محافظت قرقره های کشویی در محیط‌ های خورنده مانند محیط های مرطوب و شرجی است، که تمامی قرقره های کشویی نیمه سبک بلبرینگی، در مجموعه تهران یراق از این ویژگی مهم برخوردار هستند.

  •  تحمل وزن

هر جفت از قرقره های کشویی نیمه سبک سری 3*3 قابلیت تحمل وزن 60-30 کیلوگرم بار را دارا می باشند و مناسب برای درب های سنگینی، مانند کارگاه ها و سوله ها هستند.

قرقره کشویی نیمه سبک از قابلیت رگلاژ جهت بالا و پایین آوردن درب نیز برخوردار می باشند.

  •  روکش بلبرینگی

ایا تا به حال این نکته توجه شما را جلب کرده است که اجسام سنگین، چرخ های اتومبیل و ماشین های سنگین و یا حتی بعضی از قرقره ها چگونه به راحتی و به نرمی حرکت می کنند؟

قرقره کشویی نیمه سبک به واسطه ی وسیله ی بسیار کارامدی به نام بلبرینگ که در داخل اجزای قرقره تعبیه شده است، به راحتی و نرمی به حرکت در می آید، با به کار گیری بلبرینگ این نتیجه میسر می شود که به گردش در آوردن بسیار راحت تر از سایش می باشد، هم چنین جنس چرخ های قرقره کشویی نیمه سبک تماما از ( ورق های فولادی سنگین) می باشد که باعث نرمی در حرکت قرقره می شود و همچنین کاهش سر و صدا را نیز به دنبال دارد، در صورت نبود بلبرینگ در متریال تشکیل دهنده قرقره کشویی نیمه سبک قطعات بسیار سریعتر فرسوده می شدند.

بنابراین یکی ازبهترین راه های کاستن سر و صدا و اصطکاک، استفاده از قرقره های کشویی با جنس بلبرینگ است.

  •  ابعاد

قطر چرخ قرقره کشویی بلبرینگی نیمه سبک، 24 میلی متر است.

ریل های قرقره نیمه سبک  در ابعاد 6 متری و 3 متری تولید می شوند و تحمل 80 کیلو گرم وزن را نیز دارند.

ابعاد قرقره کشویی ۴چرخ نیمه سبک سری ۳×۳ در فروشگاه تجهیز یراق

روش نصب

برای نصب قرقره نیمه سبک سری 3*3 ابتدا باید ریل را توسط رول بولت یا گونیا به سقف یا بدنه(دیوار،چادر و…)پیچ کنید،طول سقف یا طول دیوار و بدنه با طول ریل رابطه مستقیم دارد.

برای مثال اگر طول سقف یا بدنه 3 متر باشد باید طول ریلتان را متناسب با طول چادر یا بدنه تنظیم کنید و از ریل سری 3*3 به طول 3 متر استفاده کنید.در مرحله بعد محل قرار گرفتن قرقره بر روی درب یا چادر یا… را با اندازه گیری تعیین می کنید سپس قرقره را به واسطه پیچ و مهره های تعبیه شده در محصول به درب  محکم می کنید و در اخر از داخل ریل عبور می دهید.در صورت خرابی این قرقره میتوانید با بازکردن پیچ هرزگرد از کفی آن نسبت به تعویض قرقره معیوب اقدام کنید.

قرقره کشویی 4 چرخ نیمه سبک از یک کفی به طول 9/5 سانتی متر که به همراه قرقره عرضه می گردد برخوردار است.عرض این کفی نیز 23 میلی متر می باشد

این نکته حائز اهمیت است که در انتهای طرفین ریل ترمز نصب شده است و مانع از برخورد قرقره ها به انتهای ریل در هنگام جابه جایی قرقره کشویی در خط ریل می شود، با نصب ترمز در انتهای طرفین ریل امکان بیرون امدن قرقره از خط ریل نیز وجود ندارد.

روش نصب قرقره کشویی در فروشگاه تجهیز یراق

خدمات پس از فروش

قرقره نیمه سبک سری 3*3 از یک سال گارانتی به شرط نصب استاندارد برخوردار است. این ویژگی خیال شما خریدار محترم را از بابت کیفیت کالای مورد نظرتان راحت می کند و به شما این امکان را می دهد تا با خیالی اسوده از این محصول استفاده کنید.

مشاورین ما در تیم تجهیز یراق پذیرای شنیدن سوالات،پیشنهادات و نقطه نظرات شما عزیزان هستند.

درباره تهران یراق

گروه تولیدی تهران یراق در سال 1350 به عنوان اولین تولیـد کننده انواع ریل و قرقره درب های کشویی در ایران تاسیس گردید.

تمامی تجهیزات ریلی و یراقی تیم تهران یراق تولید کشور ایران است و ما مفتخریم محصولی را به شما هم وطنان عزیزمان عرضه کنیم که در مقایسه با محصول خارجی مشابه از کیفیت بسیار بالاتر،قیمت مناسب تر و نوآوری با استفاده از مواد اولیه با کیفیت تر برخوردار است.

تمامی محصولات گروه تهران یراق دارای بالاترین نشان کیفی روز دنیاست و مطابق استانداردهای روز بین المل طراحی و وارد خط تولید شده است که شما خریدار محترم می توانید با خیال راحت و با اطمینان از کیفیت و خدمات پس از فروش،

این محصول را در کمترین زمان ممکن درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید.

شناسه محصول: Pulley-SR34 دسته: ,
قطرچرخ

24 میلی متر

طول کفی چرخ

9/5 سانتی متر

عرض کفی چرخ

23 میلی متر

کاربرد

آویزهای سرم بیمارستان, درب های کشویی نیمه سبک, فروشگاه ها

نوع جنس

آهن گالوانیزه

مدل

SR32, SR34

پرسش و پاسخ

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟

*سوالات و دیدگاه های شما توسط کارشناسان مجموعه خوانده می شود و در کمترین زمان به ان پاسخ داده می شود

هنوز هیچ نقدی نشده است.

شما شاید این را هم دوست داشته باشید