,

راهنمای زیر درب بلبرینگی مدل SGBS


  • 90 میلی متر طول 
  • 25 میلی متر عرض 
  • 70 میلی متر ارتفاع
طول

90 میلی متر

ارتفاع

70 میلی متر

کاربرد

راهنمای درب کشویی

ضخامت ورق

2/5 میلی متر

28,000 تومان

گروه تولیدی تهران یراق در سال 1350 به عنوان اولین تولیـد کننده انواع ریل و قرقره درب های کشویی در ایران تاسیس گردید.

تمامی تجهیزات ریلی و یراقی تیم تهران یراق تولید کشور ایران است و ما مفتخریم محصولی را به شما هم وطنان عزیزمان عرضه کنیم که در مقایسه با محصول خارجی مشابه از کیفیت بسیار بالاتر،قیمت مناسب تر و نوآوری با استفاده از مواد اولیه با کیفیت تر برخوردار است. تمامی محصولات گروه تهران یراق دارای بالاترین نشان کیفی روز دنیاست و مطابق استانداردهای روز بین المل طراحی و وارد خط تولید شده است که خیال شما خریدار محترم را از بابت کیفیت محصول مد نظرتان راحت خواهد کرد.

ما در این صفحه به معرفی کامل راهنمای زیر درب بلبرینگی مدل SGBS برای شما کاربران گرامی می پردازیم، با ما همراه باشید.

کاربرد

راهنمای زیر درب وظیفه نگه داشتن درب از تکان های شدید را دارد، به طوری که با نصب راهنما زیر دربی از جا به جایی درب به طرفین مخالف جهت حرکت ریل جلوگیری به عمل می آید.

متریال

فلز اهن خاصیت ها و ویژگی های منحصر به فردی دارد که تقریبا در تمام صنایع مهندسی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد، اما همه ما از خاصیت زنگ زدگی اهن نیز مطلع هستیم. زنگ زدن اهن تنها نقص فلز مستحکم اهن است، اما در کارخانه مجهز مجموعه تهران یراق با انجام روش هایی به صورت جداگانه یا همزمان توانسته ایم از زنگ زدگی و هرگونه خوردگی اهن را دور کنیم.

  • در فرایند گالوانیزاسیون فلز مادر(آهن) را با لایه هایی از فلز روی به طریق (فرو بردن در فلز مذاب روی یا از طریق پاشیدن) محافظت می کنند که در این حالت در زمان خوردگی در اثر گذشت زمان یا عوامل فیزیکی پوشش خورده شده و فلز مادر محافظت می‌شود.

راهنمای زیر درب بلبرینگی مدل SGBS تولیدی مجموعه تهران یراق نیز از فرایندهای گالوانیزاسیون فلز آهن بهره کافی را برده و با گذشت زمان دچار هیچ گونه خوردگی یا زنگ زدگی نمی شوند.

ابعاد

طول راهنما زیر درب بلبرینگی مدل SGBS تهران یراق 90 میلی متر، عرض آن 26 میلی متر و ارتفاع آن 70 میلی متر می باشد، که متناسب با نیاز مشتریان طراحی و تولید شده است.

راهنمای نصب

زمانی که از قرقره های کشویی آویز جهت باز و بسته کردن درب استفاده می شود می توان از راهنمای زیر درب بلبرینگی استفاده شود تا از حرکت و تکانه های شدید درب جلوگیری به عمل بیاید، راهنما بلبرینگی در داخل شیاری که در زیر درب تعبیه شده است قرار می گیرد و قطعه بوشی که داخل آن تعبیه گردیده با حرکت درب می چرخد و از ایجاد صدا جلوگیری به عمل می آید.

خدمات پس از فروش

شما کاربران گرامی می توانید با خرید راهنمای بلبرینگی مدل SGBS از مجموعه تجهیز یراق علاوه بر گارانتی 12 ماهه کالا (به شرط نصب استاندارد) و آموزش روش نصب، از مواردی همچون خدمات پس از فروش و پشتیبانی و مشاوره کامل محصولات نیز بهرمند گردید، که این امر خیال شما خریدار محترم را از اصالت و کیفیت محصول مدنظرتان راحت خواهد کرد.

شناسه محصول: Help Top Bearing Door Model SGBS دسته: ,
طول

90 میلی متر

ارتفاع

70 میلی متر

کاربرد

راهنمای درب کشویی

ضخامت ورق

2/5 میلی متر

پرسش و پاسخ

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟

*سوالات و دیدگاه های شما توسط کارشناسان مجموعه خوانده می شود و در کمترین زمان به ان پاسخ داده می شود

هنوز هیچ نقدی نشده است.

شما شاید این را هم دوست داشته باشید